Asociaţia de artă şi tradiţie Coconiţe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Salonul de desen
Cine sunt eu?! EmptyDum Noi 13, 2011 5:23 am Scris de Lavinia Răileanu

» De la suprarealism la hiperrealism cu Sergiu Grapa
Cine sunt eu?! EmptyDum Noi 13, 2011 5:14 am Scris de Lavinia Răileanu

» Dansuri traditionale romanesti
Cine sunt eu?! EmptyMar Iun 21, 2011 9:17 pm Scris de Lavinia Răileanu

» Fii unul dintre noi!
Cine sunt eu?! EmptyLun Mai 23, 2011 5:39 pm Scris de Lavinia Răileanu

» DANSURI ANSAMBLUL COCONITE
Cine sunt eu?! EmptyLun Mai 23, 2011 5:28 pm Scris de Lavinia Răileanu

» Concursuri de desen
Cine sunt eu?! EmptyLun Mai 23, 2011 4:23 pm Scris de Lavinia Răileanu

» ProArtContemp
Cine sunt eu?! EmptyMar Apr 12, 2011 6:03 pm Scris de Lavinia Răileanu

» Un alt EU!...
Cine sunt eu?! EmptyMar Feb 01, 2011 6:50 pm Scris de Ursachi Dayana

» Dans irlandez
Cine sunt eu?! EmptyMar Dec 28, 2010 10:04 pm Scris de Lavinia Răileanu

Galerie


Cine sunt eu?! Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Parteneri
forum gratuit


Cine sunt eu?!

2 participanți

In jos

Cine sunt eu?! Empty Cine sunt eu?!

Mesaj Scris de Ursachi Dayana Mier Sept 01, 2010 6:51 pm

O intrebare pe care cred ca si'o adreseaza toata lumea! Sunt un suflet printre milioane de alte suflete , caruia ii place viata. Pentru a putea duce o viata plina de bucurie si fericire este nevoie sa ne cunoastem, sa ne intelegem, sa ne respectam si sa ne ajutam aproapele, pentru a putea trai impreuna .
Nu ma pricep la scris "compuneri, eseuri,descrieri" si altele poate ca as reusi sa ma descriu printr-un desen semnificativ nu prin cuvinte. Cuvintele sunt greu de ales si daca nu stii cum sa le folosesti poti creea vagi impresii despre tine.
Ce pot spune ma numesc Ursachi Dayana- Elena, sunt eleva in clasa a-11-a la Liceul "Al. I. Cuza", profil Stiinte Sociale.
"O persoana sociabila cu spirit de echipa in rest pasiva" ( acestea au fost cuvintele profesoarei de lb romana Rolling Eyes )nu o sa le uit niciodata:D.
Sunt o balanta destul de echilibrata dar uneori usor de influentat. Tin mult la prietenii mei si mi'as petrece foarte mult timp alaturi de ei. Imi place foarte mult sa desenezz :X sa dansez What a Face sa fac fotografii si c'am atat. Nu am alte hobby-uri..nu colectionez timbre,pietre sau mai stiu eu ce Very Happy .
Ador albastrul :"> Cine sunt eu?! Blue8x . E culoarea mea preferata doarece si ochii mei sunt albastri Like a Star @ heaven si cerul e albastru si multe alte lucruri Smile) banale!
Va spuneam ca imi place sa fac fotografii I love you in special mie Twisted Evil cred ca asta as face toata ziua...multe persoane ma intreaba de ce nu m'as face fotograf?! buna intrebarea dar usor e de zis si greu de facut.
Ce sa va mai spun?!Astazi nu m;am trezit prea inspirata Smile) . Stiti de ce nu doarme o balanta noaptea?! Se gandeste cu ce sa se imbrace a doua zi Exclamation Exclamation Interesant si sa stiti ca de multe ori asa e:)) . Prefer stilul sport de cele mai multe ori, e mai comod si mai accesibil, darr nici o rochita sau fustita nu strica in zilele caniculare de vara tongue
Uitasem sa va spun ca iubesc animalele:x am un ciobanesc mioritic dar care l'am dus la tara caci e prea mare pentru a fi tinut intr-un apartament. E o fetita de aproape 2 ani pe nume Cindy.Cine sunt eu?! Picture276b

C'am atat am avut de zis ! Embarassed [img]Cine sunt eu?! Papadie6[/img]
.::Motto::.
Totul trece,dar nu totul se uita!!
Ursachi Dayana
Ursachi Dayana

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Iasi

Sus In jos

Cine sunt eu?! Empty Re: Cine sunt eu?!

Mesaj Scris de Lavinia Răileanu Sam Sept 04, 2010 8:31 pm

Ma bucur Daiana ca ti-ai cautat cuvintele pentru a ne ajuta si pe noi sa te cunoastem mai bine.Am avut ocazia sa observ sensibilitatea pe care o detii si o dai la randul tau celor din jur si ma bucur ca am vazut in tine forta de a crede in propriile tale puteri.
Cred ca daca vei sti cum sa folosesti atat forta cat si sensibilitatea nu e nevoie sa iti faci griji..... visele cu siguranta ti se vor indeplini.Cred de asemenea ca vei ajunge un bun fotograf daca asta iti doresti cu adevarat sa fii...e nevoie sa crezi atat de mult tu acest fapt incat totul va veni de la sine....
Lavinia Răileanu
Lavinia Răileanu
Admin

Numarul mesajelor : 264
Data de inscriere : 26/08/2009
Varsta : 37
Localizare : Sat Chişcăreni, Comuna Şipote, Jud.Iaşi

https://www.youtube.com/user/lainiacreata

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum