Asociaţia de artă şi tradiţie Coconiţe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Salonul de desen
ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE EmptyDum Noi 13, 2011 5:23 am Scris de Lavinia Răileanu

» De la suprarealism la hiperrealism cu Sergiu Grapa
ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE EmptyDum Noi 13, 2011 5:14 am Scris de Lavinia Răileanu

» Dansuri traditionale romanesti
ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE EmptyMar Iun 21, 2011 9:17 pm Scris de Lavinia Răileanu

» Fii unul dintre noi!
ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE EmptyLun Mai 23, 2011 5:39 pm Scris de Lavinia Răileanu

» DANSURI ANSAMBLUL COCONITE
ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE EmptyLun Mai 23, 2011 5:28 pm Scris de Lavinia Răileanu

» Concursuri de desen
ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE EmptyLun Mai 23, 2011 4:23 pm Scris de Lavinia Răileanu

» ProArtContemp
ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE EmptyMar Apr 12, 2011 6:03 pm Scris de Lavinia Răileanu

» Un alt EU!...
ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE EmptyMar Feb 01, 2011 6:50 pm Scris de Ursachi Dayana

» Dans irlandez
ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE EmptyMar Dec 28, 2010 10:04 pm Scris de Lavinia Răileanu

Galerie


ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Parteneri
forum gratuit


ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE

In jos

ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE Empty ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE

Mesaj Scris de Lavinia Răileanu Joi Aug 27, 2009 11:56 pm

ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE

Cursuri de dansuri experimentale: - elemente de teatru îmbinate cu dansuri adaptate după tematici preluate din spaţiul: european şi oriental.


Program cursuri pentru adulti: Sâmbată: orele 10:00 13:30 Duminică: orele 10:00 13:30

Program cursuri pentru copii: Luni: orele 14:00 16:30

Ansamblul se adresează persoanelor deschise să înţeleagă arta într-o nouă viziune creativă. Temele abordate de Ansamblul Coconiţe sunt diverse şi au ca scop dezvoltarea creativităţii, a exprimării interpretative cu accent preponderent pe valorificarea calitaţilor şi afinitaţilor fiecărei persoane.


https://www.youtube.com/user/lainiacreata

Coregraf Lavinia Răileanu
Tel - 0744732623
Mail - lavinia_cryn@yahoo.com
Lavinia Răileanu
Lavinia Răileanu
Admin

Numarul mesajelor : 264
Data de inscriere : 26/08/2009
Varsta : 37
Localizare : Sat Chişcăreni, Comuna Şipote, Jud.Iaşi

https://www.youtube.com/user/lainiacreata

Sus In jos

ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE Empty Re: ÎNSCRIERI ÎN ANSAMBLUL DE DANSURI COCONIŢE

Mesaj Scris de Lavinia Răileanu Vin Feb 19, 2010 6:51 am

Lavinia Răileanu
Lavinia Răileanu
Admin

Numarul mesajelor : 264
Data de inscriere : 26/08/2009
Varsta : 37
Localizare : Sat Chişcăreni, Comuna Şipote, Jud.Iaşi

https://www.youtube.com/user/lainiacreata

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum